Ismét Budapest Hydrogen Summit

Április 4-én immár második alkalommal redezik meg a Budapest Hydrogen Summit-ot,  a régió legfontosabb iparági konferenciáját, ahol a hidrogénpiac vezetői megvitatják a technológia előtt álló lehetőségeket és kihívásokat a 2050-es klímacélok tükrében.

A Budapest Hydrogen Summit egy régiós szinten egyedülálló fórum, melynek célja a hidrogéngazdaság különböző szegmenseiben érdekelt szereplők összekapcsolása, az iparági együttműködés ösztönzése, valamint a nemzetközi együttműködés erősítése.
   	  
A hidrogénnapot megelőzően immár negyedik alkalommal mrendezik meg a Budapest LNG Summit-ot, a régió vezető gázkonferenciájáról. Április 3-án a budapesti Marriott Hotelben a 4. Budapest LNG Summit-ot Szijjártó Péter, külgazdasági és külügyminiszter, az esemény fővédnöke nyitja meg. 
  
Az alábbi előadók már biztosan ott lesznek a 2. Budapest Hydrogen Summit-on:
  • Jorgo Chatzimarkakis, a Hydrogen Europe elnöke
  • Ralph Bahke, az ONTRAS Gastransport ügyvezető igazgatója és a Gas Infrastructure Europe (GIE) igazgatósági tagja
  • Yelda Guven, az Exxon Mobil Eurázsiáért felelős igazgatója
  • James Watson, az Eurogas főtitkára
  • Hegedüs Ákos, a Linde Gáz Magyarország vezérigazgatója
  • Herman Dekker, a European Biogas Association ügyvezetője
  • Jászberényi Zoltán, a Pietro Fiorentini ügyvezető igazgatója
  • Oleksandr Riepkin, az ukrán hidrogén tanács elnöke
  • Bohner Zsolt, a Messer Hungarogáz ügyvezető igazgaja

A Magyar Hidrogéntechnológiai Szövetség partnerként támogatja az eseményt, így tagjaink 25% kedvezménnyel vásárolhatnak jegyet a rendezvényre.

  • Kedvezményes ár: 2. Budapest Hydrogen Summit jegy (április 4) – 370 EUR + ÁFA
  • Kedvezményes ár: Kombinált jegy: 2. Budapest Hydrogen Summit (április 4) és 4. Budapest LNG Summit (április 3) – 740 EUR + ÁFA

 

Vásárlás menete: