Április 4-én immár második alkalommal redezik meg a Budapest Hydrogen Summit-ot, a régió legfontosabb iparági konferenciáját, ahol a hidrogénpiac vezetői megvitatják a technológia előtt álló lehetőségeket és kihívásokat a 2050-es klímacélok tükrében.

A Budapest Hydrogen Summit egy régiós szinten egyedülálló fórum, melynek célja a hidrogéngazdaság különböző szegmenseiben érdekelt szereplők összekapcsolása, az iparági együttműködés ösztönzése, valamint a nemzetközi együttműködés erősítése. A hidrogénnapot megelőzően immár negyedik alkalommal mrendezik meg a Budapest LNG Summit-ot, a régió vezető gázkonferenciájáról. Április 3-án a budapesti Marriott Hotelben a 4. Budapest LNG Summit-ot Szijjártó Péter, külgazdasági és külügyminiszter, az esemény fővédnöke nyitja meg. Az alábbi előadók már biztosan ott lesznek a 2. Budapest Hydrogen Summit-on:
- Jorgo Chatzimarkakis, a Hydrogen Europe elnöke
- Ralph Bahke, az ONTRAS Gastransport ügyvezető igazgatója és a Gas Infrastructure Europe (GIE) igazgatósági tagja
- Yelda Guven, az Exxon Mobil Eurázsiáért felelős igazgatója
- James Watson, az Eurogas főtitkára
- Hegedüs Ákos, a Linde Gáz Magyarország vezérigazgatója
- Herman Dekker, a European Biogas Association ügyvezetője
- Jászberényi Zoltán, a Pietro Fiorentini ügyvezető igazgatója
- Oleksandr Riepkin, az ukrán hidrogén tanács elnöke
- Bohner Zsolt, a Messer Hungarogáz ügyvezető igazgaja
A Magyar Hidrogéntechnológiai Szövetség partnerként támogatja az eseményt, így tagjaink 25% kedvezménnyel vásárolhatnak jegyet a rendezvényre.
- Kedvezményes ár: 2. Budapest Hydrogen Summit jegy (április 4) – 370 EUR + ÁFA
- Kedvezményes ár: Kombinált jegy: 2. Budapest Hydrogen Summit (április 4) és 4. Budapest LNG Summit (április 3) – 740 EUR + ÁFA
Vásárlás menete:
- Jegy kiválasztása: https://budapesthydrogensummit.com/tickets/
- Jegy darabszám és valuta kiválasztása:




