Megtörtént az első lépés a hidrogén alapú teherszállítási irányába Magyarországon

A hidrogén alapú teherszállítás és kapcsolódó hidrogén-töltőinfrastruktúra magyarországi fejlesztéséről írt alá szándéknyilatkozatot Lepsényi István, a Magyar Hidrogéntechnológiai Szövetség elnöke olyan érdekelt nagyvállalatok képviselőivel, mint a Waberer’s, Magyar Posta, MOL Trans, Alfred Schuon Kft. Hunatom, Linde Gáz Magyarország Zrt., a Messer Hungarogáz Kft., az Air Products, a MOL, a HUMDA.

Az eseményről számos sajtó tudósított. Kettőt a gombra kattintva tud elolvasni.

Magyar Hírlap

VG