Már készülnek a vállalatok a Hydrogen Dialogue -ra

Budapest – Nürnberg hidrogéncellás MIRAI-jal

Európa legnagyobb hidrogéntechnológiával foglalkozó vállalatai, politikai és tudományos döntéshozói, de interaktív hálózati lehetőségek és digitális rendezvényplatform is várja az érdeklődőket Nürnbergben a Hydrogen Dialogue kiállításon és konferencián 2022 szeptember 21 -22 között. A Magyar Hidrogéntechnológiai Szövetség azon túl, hogy a biztosítja a részvételt a kiállításra jelentkezett tagjai részére, a Magyar Földgáztároló Zrt-vel és a Bajor Hidrogénszövetséggel közös kezdeményezésben a hidrogénautózást népszerűsiti.

A Hydrogen Dialogue nemcsak a hidrogéngazdaság sikeres piaci felfutása érdekében a hidrogén teljes értéklánca mentén kívánja összehozni az üzleti, politikai és tudományos döntéshozókat, hanem a kísérő kiállításon az új technológiák bemutatására is biztosít teret. A színes szakmai eseményt egy a Magyar Hidrogén Szövetség által indított kezdeményezés is színesíti. A Szövetség a Magyar Földgáztároló Zrt-vel és a Bajor Hidrogénszövetséggel közös kezdeményezésben a hidrogénautózást népszerűsiti. Egy hidrogéncellás TOYOTA MIRAI indul Budapestről Nürnbergbe, majd vissza, hogy egyrészt bizonyítsa, hogy a hidrogén autózás már igen is a jelen másrészt, hogy személyes tapasztalatokkal tudja segíteni a technológia fejlesztését.

A Bajor Hidrogénszövetség által szervezett, Európában is kiemelkedő esemény látogatói neves cégek és kutatóintézetek átfogó cég- és projektbemutatóira, a hidrogéntechnológia legújabb fejlesztéseiről szóló csúcsminőségű előadásokra, az energiagazdaság aktuális témákra számíthatnak a látogatók. A Magyar Hidrogéntechnológiai Szövetség a kiállításon a 2 -06 számú standon mutatkozik be.

Hydrogen Dialogue