A Magyar Hidrogéntechnológiai Szövetség Európai vezetők részvételével szervezett üzleti vacsorát Budapesten. Az esemény az Energiaügyi Minisztérium SET Plan konferenciájának indító, kísérőrendezvénye volt, amelyet az Európai Unió Tanácsának magyar elnöksége szervez az Európai Bizottsággal együttműködésben.
A vacsora, amelyen a kelet-közép-európai régió és a magyar energiaügyi minisztérium vezető szakemberei gyűltek össze, egyedülálló és bensőséges platformot kínált a magas szintű párbeszédhez és hálózatépítéshez, elősegítve a hidrogéngazdaságot és a fenntartható energetikai megoldásokat előmozdító együttműködést.
Az eseményen résztvevő hazai vállalatok vezető szakemberei közvetlen párbeszédet folytathattak Európai és hazai vezetőkkel, szabályozás, támogatás és fejlesztési kérdésekben




